Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Amount
pt: Valor

en: Payment
pt: Pagamento

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Repeat
pt: Repetir

en: Pay
pt: Pagar

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada

en: Sum
pt: Soma

en: Payment type
pt: Tipo de pagamento
