Liqpay payment API (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri
