Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Currency
fi: Valuutta

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: Repeat
fi: Toisto

en: Pay
fi: Maksa

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Sum
fi: Summa

en: Payment type
fi: Maksutyyppi
