Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Currency
hu: Pénznem

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Payments
hu: Fizetési lehetőségek

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Pay
hu: Fizet

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Sum
hu: Összegzés

en: Payment type
hu: Fizetési típus
