Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو
