Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
