Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Sum
si: මුළු ගණන
