Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Sum
ta: தொகை
