Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filter
vi: Lọc

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Payments
vi: Thanh toán

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Private key
vi: Khóa bí mật
