Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Filter
am: ማጣሪያ
