Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Sum
el: Άθροισμα
