Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo
