Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Language
jv: Basa

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring
