Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле
