Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
