Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Language
mr: भाषा

en: Currency
mr: चलन

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी
