Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Currency
sk: Mena

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Payments
sk: Platby

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Payment type
sk: Typ platby
