Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Test mode
sv: Testläge

en: Sum
sv: Summa
