Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Sum
te: మొత్తం
