Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Language
uk: Мова

en: Currency
uk: Валюта

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Payments
uk: Оплати

en: Repeat
uk: Повторення

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Sum
uk: Сума

en: Payment type
uk: Тип платежу
