Liqpay payment API (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Search
da: Søg

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Payments
da: Betalinger

en: Repeat
da: Gentag

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Test mode
da: Testtilstand
