Liqpay payment API (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Status
hi: अवस्था

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Search
hi: खोज

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Repeat
hi: दोहराना
