Liqpay payment API (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: Search
nl: Zoeken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Payments
nl: Betalingen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Pay
nl: Betaal

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Sum
nl: Som

en: Payment type
nl: Betalingstype
