Liqpay payment API (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: Search
pt: Pesquisar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Filter
pt: Filtro

en: Amount
pt: Quantia

en: Pay
pt: Pagar

en: Sum
pt: Soma
