Liqpay payment API (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Search
ur: تلاش

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Filter
ur: فلٹر
