Liqpay payment API (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Search
et: Otsing

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Sum
et: Summa
