Liqpay payment API (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Payment
nn: Betaling

en: Repeat
nn: Repeter
