Liqpay payment API (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno
