Liqpay payment API (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Language
cs: Jazyk

en: Currency
cs: Měna

en: Search
cs: Hledat

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Payments
cs: Platby

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Private key
cs: Soukromý klíč
