Liqpay payment API (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Payment
cy: Taliad

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Private key
cy: Allwedd preifat
