Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Payments
id: Pembayaran

en: Repeat
id: Diulangi

en: Sum
id: Jumlah
