Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Payment
cs: Platba

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Redirect url
cs: Přesměrovat na URL
