Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Action
it: Azione

en: Payment
it: Pagamento

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: Private key
it: Chiave privata

en: Redirect url
it: URL di reindirizzamento
