Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Action
da: Handling

en: Payment
da: Betaling

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Private key
da: Privat nøgle
