Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Payment
de: Zahlung

en: Available tokens
de: Verfügbare Tokens

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Private key
de: Privater Schlüssel
