Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
