Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Action
es: Acción

en: Payment
es: Pago

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: Public key
es: Clave pública

en: Redirect URL
es: URL de redirección

en: Private key
es: Clave privada
