Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Payment
ja: 決済

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Private key
ja: 秘密鍵
