Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Payment
pl: Płatność

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Private key
pl: Klucz prywatny
