Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Payment
ru: Оплата

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: Action url
ru: Url процессингого центра

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Redirect url
ru: Url пересылки
