Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Payment
sk: Platba

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
