Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Payment
sv: Betalning

en: Available tokens
sv: Tillgängliga ersättningstecken

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel
