Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
