Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Payment
uk: Оплата

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Action url
uk: Url процесингового центру

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: API version
uk: Версія API
