LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
