LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Explanation or submission guidelines
bn: ব্যাখা বা জমাদান সংক্রান্ত নির্দেশাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
