LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Time
el: Ώρα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Current
el: Τρέχοντα

en: node
el: κόμβος

en: Start
el: Αρχή

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τον τύπο ύλης %type;

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
