LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: node
ku: گرێ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی جۆری ناوەڕۆکی %type؟
