LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: node
sq: nyjë

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni llojin e përmbajtjes %type?
