LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: node
am: አንጓ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
